Medarbejdere

Peter Breum
Tommy Knudsen

El-installatør/indehaver

steffen@elektrikerloesningen.dk

Steffen Wennick
Diana Madsnapgård Jensen

Projektleder / Beregner

torben@elektrikerloesningen.dk

Torben Frahm Petersen
Troels Engelbreth Sønderby
Peter Dallmann
Kasper Lauridsen
Mogens Clemmensen
Morten Tved Høyer
Alex Jepsen
Mads Emborg
Morten Vang Halkjær
Jon Ljungstrøm
Kristoffer Shack Møller
Bjarne Jørgensen
Martin Tofting Christensen
Johnni Dyrvig Jensen
John V. Madsen
Morten Clemmensen Johnson
Anders Müller Nielsen
Mikkel Bennedikt Hansen
Kasper Andreasen
Frederik Nielsen
Simon Flydtkjær

Elektriker lærling

jonas@elektrikerloesningen.dk

Jonas Johansen

Elektriker lærling

aksel@elektrikerloesningen.dk

Aksel Hede Jensen

Elektriker lærling

Rasmus@elektrikerloesningen.dk

Rasmus Sørensen
Kristian Mouridsen

Elektriker lærling

thea@elektrikerloesningen.dk

Thea Klit Jørgensen

Elektriker lærling

nicolaj@elektrikerloesningen.dk

Nicolaj Amstrup

Elektriker lærling

tobias@elektrikerloesningen.dk

Tobias Gemmer Kristensen

Elektriker lærling

dennisj@elektrikerloesningen.dk

Dennis Eis Jeppesen

Kontakt os

Elektriker Løsningen

Din autoriserede el-installatør nær Esbjerg

En af vores spidskompetencer ligger inden for større el-installationer, og vi kan imødekomme stort set hvilken som helst tænkelig opgave.

En moderne el-installation kan være med til at give forbedringer på den driftsmæssige bundlinie, men kan også indirekte give positive effekter i form af forbedret arbejdsmiljø og indeklima - Til stor glæde for dig som privatperson - eller for dig som leder af en virksomhed, der sætter pris på sine medarbejdere.